Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri

Enerji Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ENSİA), Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Derneği (DÜRED) ve Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) koordinasyonunda, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) desteği ile hazırlanan “Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri”nin taslak dokümanını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Türk rüzgar endüstrisi için yaşamsal önem taşıyan ve sizlerin de katkılarıyla geliştirilecek envanter çalışmasında kurumsal olarak yer almak isteyen firmalarımızın “Türkiye Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanter Bilgi Fomu’nu doldurarak info@ensia.org.tr e-posta adresimize göndermeleri gerekmektedir.

“Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri” ülkemizde denizüstü rüzgâr enerjisi sektörünün gelişimine katkı sağlamayı, Mavi Vatan’ımız olan denizlerimizdeki rüzgar enerjisi potansiyelimizden azami derecede yararlanmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle envanter çalışmasında yer almak herhangi bir bedele tâbi değildir.

Çalışma hakkında görüş ve önerilerinizi veya envanterde yer almasını önemli bulduğunuz alt faaliyet/firma/kurum önerilerinizi de info@ensia.org.tr adresine ulaştırabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için ENSİA Proje Uzmanı Sn. Nermin Taşoğulları (E-Posta: nermintasogullari@ensia.org.tr) ile irtibata geçiniz.

Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri

Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri taslak dokümanına ulaşmak için tıklayınız

Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri Bilgi Formu

Denizüstü Rüzgâr Enerjisi Sanayi Envanteri Bilgi Formuna ulaşmak için tıklayınız